KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

Modern sistemler ve metodlar seçilerek hizmet vermek üzere 2004 yılında Rentek Laboratuvarı kurulmuştur.

Laboratuvar alanındaki tüm gelişmeleri yakından izleyerek yapısını sürekli yenileyen ve geliştiren, uygun fiyatlandırma politikasıyla hasta haklarına saygılı bir sağlık kuruluşudur.

Rentek Laboratuvarı, hasta memnuniyetini ve gizlilik ilkesini esas alan kalite politikası ile en doğru ve güvenilir analizleri yapmayı hedeflemektedir.
Çalışmalarımızda Otomatik analiz sistemleri (otoanalizör) kullanılarak, yaygın kalite kontrol uygulamaları güvencesinde gerçekleştirdiği test paneli uygulanmaktadır.

Tüm Laboratuvar Testleri Biyokimya Uzmanı kontrolünde yetişmiş deneyimli Tıbbi Laborant tarafından yapılmaktadır.

Hastadan örnek alımı ve test alımı esnasında disposıble (tek kullanımlık) malzeme kullanımı ve tüm tıbbi atığın tıbbi atık mevzuatına uygun olarak hastalarımız yanında personel ve çevre sağlığını korumaya yönelik tedbirler de alınmıştır.

Randevu sistemi ile hastanın bulunduğu her yere kan alma hizmeti de verilmektedir.

Misyonumuz;

Dünyada gelişen tıbbi hizmetlerin yarattığı değişimle birlikte, toplumun ve bireylerin sağlık standartlarını artırıcı ve koruyucu analiz hizmeti ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Rentek hizmet sunduğu hasta ve kurumlara, tıbbi kaliteden ödün vermeden verimliliği ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlayan bir özel sağlık kuruluşudur.

Vizyonumuz;

Sağlık sektöründeki her türlü gelişmeyi izleyerek, Rentek’in büyümesi ve verimliliğin arttırılması hedeflenecektir. Bütün bunları yaparken de hizmet kalitesinin geliştirilmesi, çeşitlendirilmesi ve farklılaştırılması göz önünde bulundurulmaktadır.

Whatsapp'tan mesaj yazmak için tıklayınız

WHATSAPP

Whatsapp hattımızdan müşteri temsilcimiz ile görüşebilir, fiyat ve ödeme bilgisi alabilirsiniz.

MESAJ YAZ

MESAJ YAZ

ANLAŞMALI KURUMLAR

Groupama Sigorta
Halk Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Doğa Sigorta
Unico Sigorta
Güneş Sigorta
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
© Copyright 2021 Rentek Laboratuvarı - Tüm Hakları Saklıdır.
Whatsapp'tan mesaj yazmak için tıklayınız Whatsapp'tan mesaj yazmak için tıklayınız